Sukienka rozkloszowana jeans CMK2995 niebieska

CMK2995 niebieska

New

Wybierz rozmiar
ostatnie sztuki
na wyczerpaniu
ostatnie sztuki
na wyczerpaniu
Tabela
rozmiarów
RozmiarSMLXL
Długość całkowita (A)82838485
Zalecany obwód w biuście (B)83-8687-9091-9495-98
Zalecany obwód w pasie (C)66-6869-7273-7677-80
Zalecany obwód w biodrach (D)92-9495-9899-102103-106
Długość rękawa od ramienia (F)28293031
Długość rękawa od pachy (G)16171819

  • Darmowa dostawa od: 149,00 zł
  • Wysyłka w ciągu 24H
  • Zamówienia
    tel. 691 381 170
  • Koszt dostawy
  • 14 dni na zwrot
  • Ask a question about this product
  • Send your question about this product

    Sukienka rozkloszowana jeans CMK2995 niebieska

    Sukienka rozkloszowana jeans CMK2995 niebieska

    Rozmiary: S, M ,L, XL

    Kolory: niebieska

    Fill all fields to send a question about this product. Thanks :

    * Requires fields

Dystrybutor Firma "Cosmos"

Rozkloszowana jeansowa sukienka z zakładkami. Sukienka posiada rękaw 3/4, dwie kieszenie oraz zapinana jest na ozdobny srebrny suwak. Sukienka jest bardzo wygodna, idealna na co dzień.

Skład: 77% bawełna, 20% poliester, 3% elastan

Jak dobrać odpowiedni rozmiar ?

Dodaj do listy życzeń

Polecamy z tej kategorii: