Sukienka rozkloszowana jeans CMK2995 niebieska

CMK2995 niebieska

New

Wybierz rozmiar
ostatnie sztuki
na wyczerpaniu
ostatnie sztuki
na wyczerpaniu
Tabela
rozmiarów
RozmiarSMLXL
Długość całkowita (A)82838485
Zalecany obwód w biuście (B)83-8687-9091-9495-98
Zalecany obwód w pasie (C)66-6869-7273-7677-80
Zalecany obwód w biodrach (D)92-9495-9899-102103-106
Długość rękawa od ramienia (F)28293031
Długość rękawa od pachy (G)16171819

  • Darmowa dostawa od: 149,00 zł
  • Wysyłka w ciągu 24H
  • Zamówienia
    tel. 691 381 170
  • Koszt dostawy
  • 14 dni na zwrot
  • Ask a question about this product
  • Send your question about this product

    Sukienka rozkloszowana jeans CMK2995 niebieska

    Sukienka rozkloszowana jeans CMK2995 niebieska

    Rozmiary: S, M ,L, XL

    Kolory: niebieska

    Fill all fields to send a question about this product. Thanks :

    * Requires fields

Dystrybutor Firma "Cosmos"

Rozkloszowana jeansowa sukienka z zakładkami. Sukienka posiada rękaw 3/4, dwie kieszenie oraz zapinana jest na ozdobny srebrny suwak. Sukienka jest bardzo wygodna, idealna na co dzień.

Skład: 77% bawełna, 20% poliester, 3% elastan

Jak dobrać odpowiedni rozmiar ?

Dodaj do listy życzeń

    Opinie o produkcie

    Zwiń

No customer comments for the moment.

Aby móc ocenić produkt lub dodać opinię, musisz być zalogowany.

Napisz opinię

Sukienka rozkloszowana jeans CMK2995 niebieska

Sukienka rozkloszowana jeans CMK2995 niebieska

Rozmiary: S, M ,L, XL

Kolory: niebieska

Napisz opinię

Polecamy z tej kategorii: