Sukienka dopasowa CMK456 ecru

CMK456 ecru z różem

New

Wybierz rozmiar
ostatnie sztuki
na wyczerpaniu
Tabela
rozmiarów
Rozmiar36384042444648
Długość całkowita (A)89899090919192
Zalecany obwód w biuście (B)83-8687-9091-9495-9899-102103-106107-111
Zalecany obwód  w talii (C)63-6566-6869-7172-7475-7778-8081-83
Zalecany obwód  w biodrach (D)91-9495-9899-102103-106107-110111-114115-119
Długość rękawa od ramienia (F)13131414151516
Długość rękawa od pachy (G)-------

  • Darmowa dostawa od: 149,00 zł
  • Wysyłka w ciągu 24H
  • Zamówienia
    tel. 691 381 170
  • Koszt dostawy
  • 14 dni na zwrot
  • Ask a question about this product
  • Send your question about this product

    Sukienka dopasowa CMK456 ecru

    Sukienka dopasowa CMK456 ecru

    Fill all fields to send a question about this product. Thanks :

    * Requires fields

Kolekcja Firmy COSMOS.

Sukienka damska w kolorze ecru z różowymi pasami. Dopasowana sukienka mini z krótkim rękawkiem. Zapinana na kryty suwak. Na sukience delikatne, złote kropki, które dodają jeszcze więcej uroku. Idealnie dopasowuje się do każdej sylwetki zapewniając doskonały wygląd.

Skład: 93% poliester, 6% elastan, 1% sekyny

Żakiet jest dostępny w kategorii Żakiety


  • Sukienka dopasowana damska CMK456 ecru
Jak dobrać odpowiedni rozmiar ?

Dodaj do listy życzeń

    Opinie o produkcie

    Zwiń

No customer comments for the moment.

Aby móc ocenić produkt lub dodać opinię, musisz być zalogowany.

Napisz opinię

Sukienka dopasowa CMK456 ecru

Sukienka dopasowa CMK456 ecru

Napisz opinię

Polecamy z tej kategorii: