Sukienka rozkloszowana CM549 granatowa

CM549 granatowa

New

Wybierz rozmiar
ostatnie sztuki
na wyczerpaniu
ostatnie sztuki
na wyczerpaniu
Tabela
rozmiarów
RozmiarXSSMLXL
Długość całkowita (A)8990919293
Zalecany obwód w biuście (B)80-8283-8687-9091-9495-98
Zalecany obwód w talii(C)63-6566-6869-7273-7677-80
Zalecany obwód w biodrach (D)88-9192-9495-9899-102103-106
Długość rękawa od ramienia (F)4748495051
Długość rękawa od pachy (G)3334353637



  • Darmowa dostawa od: 149,00 zł
  • Wysyłka w ciągu 24H
  • Zamówienia
    tel. 691 381 170
  • Koszt dostawy
  • 14 dni na zwrot
  • Ask a question about this product
  • Send your question about this product

    Sukienka rozkloszowana CM549 granatowa

    Sukienka rozkloszowana CM549 granatowa

    Fill all fields to send a question about this product. Thanks :

    * Requires fields

Polski Producent Firma: "COSMOS". Produkt Polski.

Elegancka i kobieca rozkloszowana sukienka z długim rękawem wykonana w całości z koronki. Sukienka posiada pod koronką nieprześwitujący materiał oraz usztywniający tiul. Idealna na wesele, studniówkę, sylwestra i inne uroczystości.

Skład: 70% poliester, 30% wiskoza

Jak dobrać odpowiedni rozmiar ?

Dodaj do listy życzeń

    Opinie o produkcie

    Zwiń

No customer comments for the moment.

Aby móc ocenić produkt lub dodać opinię, musisz być zalogowany.

Napisz opinię

Sukienka rozkloszowana CM549 granatowa

Sukienka rozkloszowana CM549 granatowa

Napisz opinię

Polecamy z tej kategorii: