Sukienka rozkloszowana CM549 szara

CM549 szara

New

Wybierz rozmiar
ostatnie sztuki
na wyczerpaniu
ostatnie sztuki
na wyczerpaniu
Tabela
rozmiarów
RozmiarXSSMLXL
Długość całkowita (A)8990919293
Zalecany obwód w biuście (B)80-8283-8687-9091-9495-98
Zalecany obwód w talii(C)63-6566-6869-7273-7677-80
Zalecany obwód w biodrach (D)88-9192-9495-9899-102103-106
Długość rękawa od ramienia (F)4748495051
Długość rękawa od pachy (G)3334353637



  • Darmowa dostawa od: 149,00 zł
  • Wysyłka w ciągu 24H
  • Zamówienia
    tel. 691 381 170
  • Koszt dostawy
  • 14 dni na zwrot
  • Ask a question about this product
  • Send your question about this product

    Sukienka rozkloszowana CM549 szara

    Sukienka rozkloszowana CM549 szara

    Fill all fields to send a question about this product. Thanks :

    * Requires fields

Polski Producent Firma: "COSMOS". Produkt Polski.

Elegancka i kobieca rozkloszowana sukienka z długim rękawem wykonana w całości z koronki. Sukienka posiada pod koronką nieprześwitujący materiał oraz usztywniający tiul. Idealna na wesele, studniówkę, sylwestra i inne uroczystości.

Skład: 70% poliester, 30% wiskoza

Jak dobrać odpowiedni rozmiar ?

Dodaj do listy życzeń

Polecamy z tej kategorii: