Sukienka asymetryczna CMK425 czarna

CMK425 czarna

New

Wybierz rozmiar
ostatnie sztuki
na wyczerpaniu
Tabela
rozmiarów
RozmiarSMLXL
Długość całkowita (A)94959697
Zalecany obwód w biuście (B)83-8687-9091-9495-98
Zalecany obwód w pasie (C)66-6869-7273-7677-80
Szerokość w biodrach (D)92-9495-9899-102103-106
Długość rękawa od ramienia  (F)30313233
Długość rękawa od pachy (G)11121314

  • Darmowa dostawa od: 149,00 zł
  • Wysyłka w ciągu 24H
  • Zamówienia
    tel. 691 381 170
  • Koszt dostawy
  • 14 dni na zwrot
  • Ask a question about this product
  • Send your question about this product

    Sukienka asymetryczna CMK425 czarna

    Sukienka asymetryczna CMK425 czarna

    Fill all fields to send a question about this product. Thanks :

    * Requires fields

Kolekcja Firmy COSMOS.

Asymetryczna sukienka damska w kolorze czarnym. Sukienka na krótki rękaw z asymetrycznym dołem. Góra sukienki wykonana z delikatnego materiału z przepięknym haftem. Sukienka zapinana z tyłu na suwak.


  • Sukienka asymetryczna z haftem CMK425 czerwona
Jak dobrać odpowiedni rozmiar ?

Dodaj do listy życzeń

    Opinie o produkcie

    Zwiń

No customer comments for the moment.

Aby móc ocenić produkt lub dodać opinię, musisz być zalogowany.

Napisz opinię

Sukienka asymetryczna CMK425 czarna

Sukienka asymetryczna CMK425 czarna

Napisz opinię

Polecamy z tej kategorii: