Sukienka asymetryczna CMK425 czarna

CMK425 czarna

New

Wybierz rozmiar
ostatnie sztuki
na wyczerpaniu
Tabela
rozmiarów
RozmiarSMLXL
Długość całkowita (A)94959697
Zalecany obwód w biuście (B)83-8687-9091-9495-98
Zalecany obwód w pasie (C)66-6869-7273-7677-80
Szerokość w biodrach (D)92-9495-9899-102103-106
Długość rękawa od ramienia  (F)30313233
Długość rękawa od pachy (G)11121314

  • Darmowa dostawa od: 149,00 zł
  • Wysyłka w ciągu 24H
  • Zamówienia
    tel. 691 381 170
  • Koszt dostawy
  • 14 dni na zwrot
  • Ask a question about this product
  • Send your question about this product

    Sukienka asymetryczna CMK425 czarna

    Sukienka asymetryczna CMK425 czarna

    Fill all fields to send a question about this product. Thanks :

    * Requires fields

Kolekcja Firmy COSMOS.

Asymetryczna sukienka damska w kolorze czarnym. Sukienka na krótki rękaw z asymetrycznym dołem. Góra sukienki wykonana z delikatnego materiału z przepięknym haftem. Sukienka zapinana z tyłu na suwak.


  • Sukienka asymetryczna z haftem CMK425 czerwona
Jak dobrać odpowiedni rozmiar ?

Dodaj do listy życzeń

Polecamy z tej kategorii: